Home

Ponuka práce, brigády

PDF
Tlačiť

 

Letná stáž v Kancelárii verejného ochrancu práv

Kancelária verejného ochrancu práv otvára aj tento rok možnosť letnej stáže pre študentov právnických fakúlt. Hľadáme študentov 3.-5.ročníka, ktorí majú záujem o oblasť ľudských práv a chceli by si vyskúšať prácu v tejto oblasti počas 2-3 letných mesiacov. Všetky ďalšie informácie nájdete zverejnené na webe tu:  http://www.vop.gov.sk/letna-staz-v-kancelarii-verejneho-ochrancu-prav prípadne na Facebook stránke verejného ochrancu práv. Deadline na prihlasovanie sa je 30.júna 2017.

 

Ponuka práce pre študentov na Mestskom úrade

- informácie o ponuke

 

Ponuka práce pre študentov na ministerstve

- informácie o ponuke

 

Ponuka práce pre študentov v Advokátskej kancelárii

- informácie o ponuke

 

Ponuka absolventskej praxe

Ponúkame pre študentov formu absolventskej praxe kde sa študenti môžu  zaradiť do pracovného procesu a pritom získať cenné  pracovné skúsenosti v našej spoločnosti MSM Martin s.r.o. s možnosťou zamestnať sa u nás.  Ponúkame pozíciu stážistu na právnom oddelení.
 
Miesto výkonu praxe:
Dubnica nad Váhom
 
Podmienky pre stážistu
  • mladý, tvorivý, s kolektívnym duchom
  • zameraný na obchodné právo
  •  AJ na mierne pokročilej úrovni
  • obdobie 3 mesiace (s možnosťou uzavrieť po tejto dobe PP)
  • od 1.7. do 30.9.2017
 
Informácie o výberovom konaní
Všetky prijaté životopisy budú spracované. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú kritériá požadované pre danú pracovnú pozíciu.
Za pochopenie vopred ďakujeme.
 
Kontakt
Kontaktná osoba: B.S.B.A. Ivana Beňová
E-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

Zaujímavá ponuka práce pre absolventov PF

Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky ako ústredný orgán štátnej správy pre oblasť technickej normalizácie, metrológie, kvality, posudzovania zhody a akreditácie orgánov posudzovania zhody v súčasnoti vytvára podmienky pre uplatnenie absolventov vysokých škôl.

Nakoľko študenti Vašej fakulty vykazujú vysoký stupeň odbornej zdatnosti, dovoľujeme si Vás touto cestou osloviť s nasledovnou ponukou pre absolventov.

 

Zaujímavá ponuka práce pre absolventov PF

Vážení študenti Právnickej fakulty TU

    obdržali sme zaujímavú ponuku od Pôdohospodárskej platobnej agentúry so sídlom v Bratislave s ponukou pracovných príležitostí pre absolventov Právnickej fakulty TU v Trnave na obsadenie voľných štátnozamestnaneckých miest v rámci Pôdohospodárskej platobnej agentúry.

    Nakoľko voľné pozície sú vhodné pre absolventov, študenti ktorí práve končia Mgr štúdium majú príležitosť získať zaujímavú prácu (bližšie info podá p. Mgr. Lydia Bratinková  e-mail  Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. ).

 

Ponuka stáže pre študentov v Styčnej kancelárii SR pre výskum a vývoj v Bruseli

Vážení študenti Právnickej fakulty TU,

            radi by sme Vás informovali o možnosti stáže v Styčnej kancelárii SR pre výskum a vývoj v Bruseli, ktorá je určená pre študentov s ukončeným prvým stupňom vysokoškolského vzdelania.

           Stáž je určená pre študentov, ktorí majú aktívnu znalosť anglického jazyka, záujem o oblasť vedy, výskumu a inovácii v Európskej únii a nechýba im spoľahlivosť, iniciatíva a chuť učiť sa nové veci. Túto stáž je možné realizovať prostredníctvom Erasmus programu.

Dĺžka stáže je 3-6 mesiacov s možným nástupom už od mája 2017 (podľa dohody).

Deadline na zaslanie životopisu a motivačného listu v anglickom a slovenskom jazyku je do 7. apríla 2017 (posunutie termínu) na mailovú adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Bližšie informácie a podmienky stáže nájdete TU.

             Študenti  - ak by ste mali záujem stážovať v Bruseli -  radi Vás u nás privítame.

 

Ponuka stáže pre študentov právnickej fakulty - IOM

Medzinárodná organizácia pre migráciu (IOM) hľadá študentov magisterského štúdia práva s výbornou znalosťou slovenského a anglického jazyka (ovládanie ruského jazyka je výhodou), ktorí sú zodpovední, komunikatívni a zaujímajú sa o problematiku ľudských práv, práv menšín, migrácie a integrácie cudzincov na stáž v Migračnom informačnom centre IOM (MIC) v Bratislave. Bližšie informácie nájdete TU.

   

Ponuka práce pre študentov v Advokátskej kancelárii LALINSKÝ ADVOKÁT, s.r.o.

- informácie o ponuke

 

Slovak desk v AK Clifford Chance Praha - právny asistent

 
bd paralegal ad